Yerinde Halıfileks Yıkama

Sıcak Buharlama Yöntemi ile Yıkama işlemi

Bu yöntem halı ve halıfileksler için özel olarak uygulanan bir işlemdir. Her halıya sıcak buharlama uygulamayan firma daha çok lekelerin çıkması ve hijyen olması için uygular. Öncelikle halıfileksler insan sağlığına hiçbir zararı olmayan çevre dostu ürünler ile püskürtme yoluyla yıkanır. Daha sonra kirli su özel makineler ile çekilir. Ardından nemli olan halıfilekslere sıcak buhar yöntemi uygulanır. Buhar uygulamasının ardından yarım saat kadar beklenilmesi gerekir. Ardından tekrar yüksek vakumlu makineler ile çekme işlemi yapılır. Kapı ve pencerelerin karşılıklı açılarak kurumaya bırakılır. Firma verdiği hizmeti profesyonel ekiple tamamlayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Karbonatlama Yöntemi İle Yıkama

Halıfileksler çok hassas eşyalar oldukları için yıkanması da bir o kadar dikkat gerektirir. Doğal ürünler kullanan firma tamamen insan sağlığını ön planda tutmaktadır. Halıfilekslerin renklerinin solmaması içinde ürünleri art arda kullanmamaktadır. Zamanla oluşan lekeler içinde özel solüsyonlar kullanılır. Yıkama hizmeti için kafanıza takılan soruları firma ile görüşebilirsiniz.

Halıfileks Yıkama Ücretleri

Evlerde ya da ofislerde kullanılan halıfilekslerin yıkama hizmeti veren firma herkese en uygun fiyat garantisi vermektedir. Özellikle herkese ve her keseye uygun olmasına dikkat etmektedir. Halıfilekslerin boyları ve ebatları dikkate alınarak ona göre fiyat belirlenir. Yapılan hizmetten memnun kalmak firma için önemlidir. İşini iyi yapan firmalar arasında yer alır. Daha detaylı olarak incelemek isterseniz İnternet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın
× Whatsapp Fiyat Alın