Stor Perde Yıkama

Evlerimizde dekor amaçlı olarak pencerelerde perde türlerinden stor perde modelleri kullanılmaktadır. Evlerin mutfak, oturma odaları ve diğer yerlerin daha şık görünebilmesi için stor perde türleri tercih edilmeye başlanmıştır. Kullanım oranı arttıkça stor perde yıkama yöntemleri geliştirilmektedir. Firmamız halı yıkama, koltuk yıkama işleri gibi tüm perde türlerinde de yıkama hizmeti veriyor. Stor perdelerinizin zarar görmeden en iyi şekilde temizlenmesini sağlıyoruz. Stor perdelerin özel mekanizmaları bulunduğu için evde temizlenmesi zordur. Firmamız sizlere yardımcı oluyor ve tüm storlarınız güveli şekilde temizliyor.

Stor Perde

Stor perdelerin özel yapıları vardır ve mekanizma aracılığı ile kullanılmaktadır. Özel kumaşlar üretilerek stor perdeler hazırlanmaktadır. Stor perdelerin açılıp kapanması mekanizmada bulunan boruya sarılarak yapılmaktadır. Bu özellikleri kullanım avantajı oluşturmaktadır. Firmamız stor yıkama işlemleri hizmetlerimizde perdelerinizi evinizden alıyor ve iş yerimizde hassas bir şekilde yıkamasını özel deterjanlarla yapıyoruz. Düzensiz yıkama işlemlerinde stor perdeler zarar görebilecek ve görüntüsü bozulacaktır. Bizler storlara zarar vermeden hassas bir şekilde yıkama işlemlerini yapıyoruz.

Düzgün Görünüm

Stor perdeler yapılarından dolayı pürüzsüz, gergin ve düzgün görünmektedir. Bu özellikleri ile evlerde ve iş yerlerinde dekorasyon işlerini kolaylaştırmaktadır. Tüm ürün yıkama işlemlerinde deneyimli ve tecrübeli personellerimizi kullanıyoruz. Özellikle stor ürünlerinizi özel ürünler kullanarak elle yıkanmakta ve tamamen temizlendikten sonra kurutuyoruz. Stor perdelerin mekanizma yapılarını da kontrol edilerek en temiz ve kullanışlı duruma getirilmesini sağlıyoruz.

Stor Temizleme Süresi

Stor perdeler yapıları itibari ile üzerinde fazla kir tutmamaktadır. Fazla kir tutmadığı için firmamız stor perde kullanıcılarına kullandıkları stor perdeleri ortalama 3 yıl yıkanmadan kullanabileceklerini bildiriyoruz. Stor perde kullanıcıları firmamız istedikleri zaman arayabilir ve stor perdelerinizin yıkanmasını talep edebilirsiniz. Evlerinizde günlük temizlik yaparken ayda bir storlarınızın yüzeysel tozlarını alarak uzun süre temiz kalmasını ve kullanım ömrünü uzatabilirsiniz. Bizler stor perdelerinizi temizlerken kuru temizleme yöntemini kullanıyor ve zarar görmesini önlemeye çalışıyoruz. Kuru temizleme yöntemi stor perdeler için en ideal temizleme yöntemidir. Sulu yıkanmasını isteyen müşterilerimize de güvenli bir şekilde yıkama işlemini yapıyor ve storlarının temizlenmesini sağlıyoruz.

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın
× Whatsapp Fiyat Alın