Koltuk Yıkama

Evde koltuk yıkamak ya da koltuk silmek başlı başına zor bir iştir. Birçok ev hanımının hoşlanmadığı ve bu yüzden çirkin koltuk örtüleri kullanmak zorunda olduğu bilinmektedir. Artık koltuk silme ya da yıkama derdinden dolayı çirkin koltuk örtüleri kullanmaya son. Firmamızın gelişmiş koltuk yıkama makineleri sayesinde koltuklarınız çabucak yıkanır ve tertemiz kokar. Siz değerli müşterimize ise aileleri ile birlikte kullanmak kalır. Özellikle çocuklu ailelerde büyük bir sorun olan koltuk temizleme işi sayemizde korkulu bir durum olmaktan çıkmıştır. Aramanız ve bizi çağırmanız yeterli, geri kalan her şeyi görevlilerimiz yapmaktadır. Özel eğitim almış görevlilerimizi güvenle evinize ve ailenizin içine çağırabilirsiniz.

Yerinde Yıkama

Koltuk taşımak diye bir şey söz konusu değildir. Koltuklarınız yerinde yıkanır. Bunun için bizi arayıp randevu almanız yeterli olacaktır. İstenilen günde ve saatte evinize ulaşan ekibimiz teknolojik makineler sayesinde koltukları kısa sürede yıkayacak ve hiç kullanılmamış gibi temiz yapacaktır. Acaba koltuklarımı alıp götürürler mi diye bir endişe taşımayın. Her şey müşterinin gözünün önünde olmaktadır.

Kısa Sürede Kullanıma Hazırlama

Koltuk yıkadıktan sonra birçok kişinin aklına takılan soru acaba o koltuğun ne zaman kullanılacağıdır. Özellikle çocuklu aileler kısa sürede kullanmak ister. Bunun için gelişmiş makineler kullanmaktayız. Yıkandığı zaman ıslanan koltukların fazla suyunu üstün vakum teknolojisi ile çeken makineler koltukların kısa sürede kuruyup kullanıma hazır hale gelmesini sağlar. Uzun süre ıslak kalan koltuğun oluşturacağı kötü kokuda böylece önlenmiş olur.

Hijyenik Yaklaşım

Bir koltuk hiçbir zaman sırf yıkandı denmek için yıkanmamalı. O koltukta oluşan lekeler, biriken kir ve bakteriler köküne kadar temizlenmelidir. Koltuk yıkamak en derin noktalara saklanmış olan bakterilerden kurtulmak demektir. Çocuklu ailelerde özellikle önemli olan hijyen konusuna firmamız tarafından özen gösterilir. Kaliteli temizlik malzemeleri kullanılır. Kullanılan temizlik malzemeleri sağlığa zarar vermez ve kullanıma uygundur.

Yani sağlık bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Üstün teknolojik yıkama makinelerimiz sayesinde koltuklarda oluşan en ufak lekeler bile çıkar ve geriye tertemiz bir koltuk kalır. Kirlenen koltuklar firmamız tarafından tüm kirlerinden rahatlıkla arındırılır.

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın
× Whatsapp Fiyat Alın