Halı Yıkama

Halı yıkama işlemi ev hanımlarının fazlasıyla emek harcadığı ve yıprandığı bir işlem. Onca işin arasında birde evin halılarını yıkamak ve onlarca ağırlığın altında kalmak ev hanımlarını fazlasıyla yıpratmaktadır. Ev hanımlarını halı yıkama zahmetinden kurtaran firmamız temizlik politikası sayesinde her zaman gözde firmalardan biri olmuştur. Hijyen kurallarına uyan ve yıkadığı halıları vaktinde teslim eden firmamız iş disiplinini ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Halı Yıkama Teknolojisi

Evde yıkanan halılar fırça ve kol gücü ile eski usul yıkandığı için yeteri kadar temizlenmez. Kirlerin ve bakterilerin halının dip kısımlarına birikmesine ve zamanla kötü kokular yaymasına sebep olur. Zamanla bu bakteriler alerjik hastalıklara sebep olurken aile bireylerinin sağlığını da risk altına atmaktadır. Firmamızda halılar geleneksel olarak fırça yardımı ile yıkanmamaktadır. Yeni teknoloji halı yıkama makineleri kullanılan halılarda koku ve bakteri kalmamaktadır. Sıcak hava makinelerinde kurutulmakta ve böylece çevreden gelen toza ve kire maruz kalmamaktadır.

Kokusuz ve Temiz Halılar

Firmamıza gelen halılar geleneksel yöntem ile yıkanmadığından halı diplerinde toz ve kir birikimi yapmaz. Halı diplerinde herhangi bir kirin birikmemesi koku oluşmaması demektir. En kötü kokulardan biri olan iyi yıkanmamış halı kokusu evlerde istenmeyen bir şeydir. Bu pis kokuya maruz kalmamak için halılarınızı firmamıza güvenle teslim edebilirsiniz. Halılar hiç kullanılmamış gibi ter temiz olarak geri döner. Firmamız tarafından yıkanmış olan halılar güvenle kullanıma hazırdır.

Yüksek Hijyen

Her halının kiri ve bakterisi farklıdır. Bu sebepten dolayı firmamızın benimsediği ana kural halıların ayrılma işlemidir. Hiç kimsenin halısı bir başkasının halısı ile karıştırılmaz. Her hanenin halısı ayrı yıkanır ve kurutulur.

Ortak halı yıkama hijyen kurallarına aykırı olduğu gibi firmamızın çalışma politikasına da aykırıdır. Hane halkının sağlığına ve hijyenine özen gösteren firmamız hiçbir karışıklığa sebebiyet vermez. Ev hanımlarının özellikle aklına takılan bir soru olan acaba halım kimin halısı ile birlikte yıkanıyor sorusuna artık bir son verdik. Çalışma politikamız gereği mahremiyete önem vermekteyiz ve her hanenin halısını arkı yıkamaktayız.

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın
× Whatsapp Fiyat Alın