El Dokuma Halı Yıkama

El dokuma halıları her zaman değerlidir ve kullanıldıkları alana farklı bir güzellik katmaktadır. Halılar kullanıldıkça kirlenecek ve zamanla temizlenme ihtiyacı ortaya çıkacaktır. Halı yıkama firmamız müşterilerine güvenli ve kaliteli hizmetler vererek yıkama işlemlerinde ürünlerinin zarar görmemesine dikkat ediyoruz. Özellikle el dokuma halıları yıkayacağımız zaman kullanılan ip türüne, renk çeşitlerine göre özel yöntemler uyguluyoruz. Amacımız yıkama sırasında el dokuma halısının renk atmaması ve dokuma yapısının zarar görmemesini sağlamaktadır.

Halı Yıkama

Halılar dokuma yapılarından dolayı havada yer alan çeşitli bakteri ve alerjiye neden olan partikürleri içerisinde barındırmaktadır. Bu zararlı maddelerin oranı arttıkça ortam sağlığını olumsuz etkileyecektir. Yaşam ortamının sağlıklı ve temiz olabilmesi için el dokuma halılarınızı ve diğer halı türlerinizi güvenle yıkıyor ve sizlere sağlıklı ortamlar sunuyoruz. Tüm bu işlemlerimizi yaparken profesyonel elemanlarımızı ve sağlığa zararsız olan temizleme ürünlerimizi kullanıyoruz. El dokuma halılarınızı evinizden alıyor ve özel yöntemlerde en temiz olacak şekilde yıkayarak sizlere teslim ediyoruz.

Temizlik Ürünlerimiz

Halı yıkama firması olarak her türlü halıyı temizleyebilmek için çok farklı temizleme solüsyonlarını kullanıyoruz. Halıların dokuma özellikleri, renk yapılarına göre farklı solüsyon kullanarak yıkama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. El dokuma halılarınızı yıkamaya başlamadan önce renk analizi yaparak, renkleri koruyacak ve zarar vermeyecek en iyi solüsyon türünü belirliyoruz. El dokuma halılar için özel yöntemler uygulayarak hassas temizlenmesini sağlıyoruz. El dokuma halılar pahalı ürünler olduğu için sahipleri tarafından da özel ilgi gösterilmesi istenmektedir. Yün halı, ipek halı gibi tüm türler için farklı yöntemler uyguluyoruz.

Derinlemesine Temizlik

El dokuma halıların yıkama işlemlerinde diğer halı türlerine göre daha hassas davranılmakta ve farklı yöntemler kullanılmaktadır. Deneyimli personellerimiz tarafından el dokuma halılarınız derinlemesine temizlenerek üzerinde barındırdığı tüm alerjik kirlerden temizlenmektedir. Kullandığımız özel yöntemler ile renklerinin daha canlı görünmesini sağlarken dokuma yapısını da koruyoruz. Tüm halı çeşitlerinizi ve diğer ürünlerinizi yıkatmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Büyük ölçülü halılarınız için sizlere yerinde yıkama hizmeti de veriyoruz. Daha iyi hizmet verebilmek için mobil ekiplerimiz görev yapmaktadır.

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın
× Whatsapp Fiyat Alın